Strona główna | Seniorki | Leszek Krowicki: Bezbłędnie zrealizowaliśmy nasze założenia

Leszek Krowicki: Bezbłędnie zrealizowaliśmy nasze założenia

 

– Dzisiaj się cieszymy, ale od jutra zaczynamy pracę przed meczem ze Słowacją – tonuje emocje po pewnym i wysokim zwycięstwie nad Włoszkami trener reprezentacji Polski, Leszek Krowicki.

– Moje przemyślenia są różne. Nie wpadam w euforię, bo każdy wie, jak bardzo trudno jest spełnić rolę faworyta, a taką nam dzisiaj przypisano. Czasami przed meczem brakuje koncentracji, popełnia się niepotrzebne błędy. Nam się to dzisiaj przydarzyło i udało zrobić to, czego się uczyliśmy. Cieszy, że dziewczyny, dzięki dużej koncentracji i chęci grania do końca, stworzyły zarówno mi jak i sobie możliwości wypróbowania kilku ustawień, kombinacji – analizuje zwycięstwo nad Włoszkami trener Leszek Krowicki.

2017.09.27 Lubin Pilka Reczna Kwalifikacje do Mistrzostw Europy EHF 2018 Polska - Wlochy N/z Leszek Krowicki Foto Pawel Andrachiewicz / PressFocus 2017.09.27 Lubin Handball 2018 Women's European Championship Qualification Poland - Italy Leszek Krowicki Credit: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Fot: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Przed reprezentacją niedzielny pojedynek ze Słowaczkami. – Dzisiaj się cieszymy, ale od jutra zaczynamy pracę nad Słowacją. Ciągle szukamy zawodniczek i każda, która zasygnalizuje, że stylem odpowiada do moich oczekiwań, naturalnie znajdzie w reprezentacji swoje miejsce. Wybór, którego dzisiaj dokonałem, satysfakcjonuje mnie, bo dziewczyny potwierdziły, że pasują do zakładanej koncepcji.