Strona główna | Juniorki | Rusza konkurs „Handball w obiektywie”!

Rusza konkurs „Handball w obiektywie”!

 

Już od 17 października będzie można nadsyłać prace do konkursu „Handball w obiektywie”! Jest on skierowany zarówno do profesjonalnych fotografów piłki ręcznej, jak i dla amatorów. Dla zwycięzców przewidziano drobne upominki. Związek Piłki Ręcznej w Polsce jest jednym z Patronów Honorowych wydarzenia.

k_data_zprp (002)

„Handball w obiektywie – konkurs fotografii piłki ręcznej” to ogólnopolski konkurs fotograficzny, którego tematyką jest piłka ręczna.

Nagrody zostaną wręczone w trzech kategoriach – „W akcji”, „Poza boiskiem” oraz „Piłka Ręczna”. Dwie pierwsze skierowane są do profesjonalistów i dotyczą zdjęć wykonanych w trakcie meczów: PGNiG Superligi, pierwszej i drugiej ligi, meczów polskich drużyn w europejskich pucharach, piłki ręcznej plażowej lub reprezentacji Polski. Na meczach krajowych oraz poza granicami kraju. Dotyczy to zespołów męskich oraz żeńskich.

W trzeciej kategorii swoje prace mogą nadesłać także amatorzy, a zdjęcia mają nawiązywać do szeroko rozumianego tematu piłki ręcznej. Dodatkowo przyznane będą trzy wyróżnienia specjalne: „Najlepsze zdjęcie reprezentacji Polski”, „najlepsze zdjęcie PGNiG Superligi mężczyzn” oraz „najlepsze zdjęcie piłki ręcznej plażowej”.

W trzech głównych kategoriach zwycięzców wybierze jury, w którym znajdują się profesjonalni fotografowie, mający bogate doświadczenie w uwiecznianiu kadrów podczas spotkań piłki ręcznej – Anna Benicewicz-Miazga, Patryk Ptak, Grzegorz Trzpil, Tomasz Niesłuchowski oraz przedstawiciel handballnews.pl – Wojciech Staniec.

Zdjęcia można będzie nadsyłać od 17 października do 15 listopada na adres mailowy: konkurs@handballwobiektywie.pl. Ogłoszenie wyników odbędzie się po 10 grudnia 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają drobne upominki.

Więcej informacji – w tym regulamin – można znaleźć na stronie www.handballwobiektywie.pl. Zapraszamy również do polubienia fanpage’a konkursu na Facebooku —> @handballwobiektywie

Organizatorem konkursu jest portal handballnews.pl. Patronami Honorowymi zostały Związek Piłki Ręcznej w Polsce, PGNiG Superliga, PGNiG Summer Superliga, Hummel oraz Bogdan Wenta. Patronami Techniczny są: ABMprojekt oraz Patryk Ptak Photography.