23 listopada 2017

Premiera książki Grzegorza Tkaczyka!

Do księgarni w całej Polsce trafiła właśnie pierwsza autobiografia polskiego piłkarza ręcznego. Nie byle jakiego, bo książkę o swoim życiu i karierze napisał były kapitan kadry, zdobywca srebrnego medalu mistrzostw świata i zwycięzca Ligi Mistrzów – Grzegorz Tkaczyk. Związek Piłki Ręcznej w Polsce jest partnerem wydania wspomnień zawodnika zatytułowanych „Niedokończona gra”.

FB_tkaczyk_cytaty_1200X900_REKLAMOWA_221117_01

To książka, w której Grzegorz Tkaczyk nie owija się w bawełnę. Tej zasady trzymał się przez całe życie i przeniósł ją na swoją biografię. To dlatego dzięki tej lekturze poznacie nie tylko kulisy reprezentacji Polski, Bundesligi i Vive Kielce, ale też prywatne życie legendy polskiego szczypiorniaka. Ze wszystkim szczegółami – również tymi dotyczącymi choroby dzieci, o której nigdy wcześniej nie mówił.

Książkę znajdziecie na www.idz.do/zprp-tkaczyk, empik.com i w salonach Empik w całej Polsce.

Spotkaj się z Grzegorzem Tkaczykiem!

Przy okazji premiery książki, fani szczypiorniaka kilkukrotnie będą mieli okazję porozmawiać o niej z Grzegorzem Tkaczykiem oraz Wojciechem Demusiakiem i Dariuszem Faronem, jej współautorami. To wyjątkowa okazja na zadanie pytań byłemu kapitanowi reprezentacji i zdobycie jego autografu.

FB_tkaczyk_spotkani_e1200X1800_REKLAMOWA_PIONOWA_211117

Fragment książki:

O ile w Magdeburgu tworzyliśmy z Kolą czy Bartkiem Ju­reckim polską mafię, o tyle w szatni „Lwów” szybko zawiązał się gang polsko-ruski. Oprócz mnie, Karola, Sławka Szmala i Mariusza Jurasika w jego skład wchodzili zawodnicy z tere­nów dawnego Związku Radzieckiego, głównie Rosjanie. Na porządku dziennym było więc rozmawianie w szatni mieszkan­ką języka polskiego i rosyjskiego. Menedżer Thorsten Storm bardzo się z tego powodu złościł. Co chwilę przychodził i przy­pominał: „Jesteśmy niemieckim zespołem, więc rozmawiamy po niemiecku!”. Mieliśmy w składzie zawodników z różnych krajów, ale pod tym względem nie byliśmy w Bundeslidze żad­nym wyjątkiem. Selekcjoner tamtejszej kadry Heiner Brandt strasznie narzekał, że w czołowych drużynach rodzimej ligi nie  grają przede wszystkim Niemcy. Lamentował, po czym sam powoływał do zespołu narodowego naturalizowanych zawod­ników, Klimovetsa czy Wielikiego, ale to już temat na zupełnie inną opowieść.

Autor: Grzegorz Tkaczyk, Dariusz Faron, Wojciech Demusiak

Data wydania: 22 listopada 2017

Cena okładkowa: 39,90 zł

Format: 140 x 205 mm

Liczba stron: 140 x 205 mm

ISBN: 978-83-65836-13-7

 

 

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest