23 listopada 2017

Premierowa odsłona 4NationsCUP już w grudniu!

Już w grudniu kibice reprezentacji Polski mężczyzn w piłce ręcznej będą mogli wspierać naszych szczypiornistów podczas nowego, międzynarodowego turnieju rozgrywanego w formule FINAL4 pod nazwą „4NationsCUP” | „Puchar4Narodów”!

Pierwsza edycja „4NationsCUP” odbędzie się w dniach 28-29 grudnia br. w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu!

4NATIONS LOGO_POZIOM_JPG

Sprzedaż biletów na premierową odsłonę turnieju rozpoczęła się w piątek – 24 listopada 2017! Wejściówki można nabyć za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl.

W tegorocznym „4NationsCup” obok reprezentacji Polski udział wezmą drużyny narodowe Japonii, Bahrajnu i Białorusi.

Organizatorem turnieju jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce, który corocznie planuje zapraszać trzy reprezentacje narodowe z całego świata, z którymi Biało-czerwoni będą rywalizować w Polsce w okresie świąteczno-noworocznym.

„4NationsCUP” jest wydarzeniem świątecznym – organizowanym w bardzo atrakcyjnym momencie roku, niosącym ze sobą wielki potencjał promocyjny dla lokalnych społeczności, samorządów, firm, obiektów sportowych oraz ich partnerów. Już teraz ZPRP zaprasza operatorów aren sportowych oraz miasta i samorządy do współpracy i współorganizacji turnieju w kolejnych latach, bowiem „4NationsCUP” jest i będzie turniejem cyklicznym – podkreśla Damian Drobik, dyrektor ds. relacji zewnętrznych ZPRP.

4NationsCUP_plakat

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest