Strona główna | Seniorki | Romana Roszak: Taka porażka boli

Romana Roszak: Taka porażka boli

 

Podczas spotkania z Czeszkami reprezentacja prowadzona przez Leszka Krowickiego popełniła zbyt dużo błędów własnych. – W takim meczu, z takim przeciwnikiem, dwadzieścia strat oznacza przegraną – podkreśliła skrzydłowa Biało-czerwonych, Romana Roszak.

2017.06.15 Koszalin Pilka reczna Mecz Eliminacyjny do Mistrzostw Swiata w Pilce Recznej Kobiet 2017 Polska - Rosja (Poland - Russia) N/z Romana Roszak Foto Norbert Barczyk / PressFocus 2017.06.15 Koszalin Handball Womens World Championship Qualification Europe Phase 2 Play Off Polska - Rosja (Poland - Russia) Romana Roszak Credit: Norbert Barczyk / PressFocus

Fot: Norbert Barczyk / PressFocus

– Od 45. minuty w nasze poczynania wkradł się chaos i brak koncentracji, natomiast z tego wyniknęły kontrataki Czeszek. Być może wyszło zmęczenie, popełniliśmy proste błędy i taki był efekt. W takim meczu, z takim przeciwnikiem dwadzieścia strat oznacza przegraną. Taka porażka boli, bo chciałyśmy wygrać, ale mam nadzieję, że ten turniej dopiero się zaczyna.

Najważniejsze jednak, że atmosfera w zespole pozostaje niezmieniona. – Czuć wsparcie trenera, dobrze się wszyscy rozumiemy, więc szkoda, że zabrakło dzisiaj wyniku. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach będzie lepiej.