3 grudnia 2017

Joanna Drabik: Nie możemy spuszczać głów

– Przestałyśmy grać swoje i dlatego jesteśmy na siebie złe. Chciałyśmy wygrać, ale to turniej, więc będziemy motywować się na kolejnego przeciwnika i walczyć dalej – mówi po porażce z Czeszkami, obrotowa reprezentacji Polski, Joanna Drabik.

2017.12.03 Bietigheim-Bissingen  Pilka reczna Mistrzostwa Swiata w pilce recznej kobiet Polska - Czechy N/z Joanna Drabik  Foto Lukasz Laskowski / PressFocus 2017.12.03 Bietigheim-Bissingen  IHF Women's Handball World Championship Poland v Czech Republic Joanna Drabik  Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

Fot: Lukasz Laskowski / PressFocus

– Przygotowywałyśmy się do tego spotkania. Grałyśmy na swoim poziomie, ale potem popełniłyśmy zbyt wiele błędów, a Czeszki nas skontrowały. Możemy szukać wielu tłumaczeń, ale nie było to zmęczenie. Zabrakło koncentracji, bowiem jak dochodziłyśmy we dwie do jednej rywalki, to wtedy one grały z kołem, co przynosiło kolejne bramki. Przestałyśmy grać swoje i dlatego jesteśmy na siebie złe. Chciałyśmy wygrać, ale to turniej, więc będziemy motywować się na kolejnego przeciwnika i walczyć dalej. Jesteśmy sportowcami, a każda z nas jest przygotowana i na tym poziomie nie można spuszczać głów, wręcz przeciwnie.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest