5 grudnia 2017

Nowy numer Handball Polska | nr 125

125 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ GADŻETY KLUBU MASSY ESSONNE HB PRZEKAZANE PRZEZ REPREZENTANTA POLSKI, PATRYKA WALCZAKA.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Już dzisiaj zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

W NAJNOWSZYM NUMERZE na czoło wydarzeń zdecydowanie wysuwają się Mistrzostwa Świata kobiet organizowane w Niemczech. Kapitan naszego Zespołu, Karolina Kudłacz-Gloc uważa, że „Wyjść z Piekielnej Grupy” będzie bardzo trudno. Polki kolejno w BIETIGHEIM-BISSINGEN ZAGRAJĄ ZE SZWECJĄ, CZechami, Norwegią, Węgrami i Argentyną. Wszystkie rywali dokładnie omawiamy na naszych łamach. Na pewno nie będzie łatwo, ale nasz zespół, po triumfie w Pucharze Karpat bardzo podbudował swoje morale.

Inne Zespoły też mocno Zabiegają o Sprawy, które w sposób pośredni mogą mieć wpływ na wyniki. Przykładem mistrzynie Europy i Świata. Norweżki zagrają w specjalnie zaprojektowaych na Mundialch strojach z motywem historycznym. Jakim? O tym w środku numeru od naszego korespondenta z Oslo.

2

PRZYGOTOWANY PRZEZ REDAKCJĘ TERMINARZ mundialu POZWOLI KIBICOM ZORIENTOENTOWAĆ SIĘ kto, kiedy i z kim GRA W TURNIEJU

2

 Alex Dujszebajew od tego sezonu gra dla Pge Vive Kielce. syn znanego trenera, Talanta,  zdążył już się zaaklimatyzować. Warto sprawdzić co mu podpasowało z polskiej kuchni.

4

PISZEMY TAKŻE O WYBORZE DRA HASSANA MOUSTAFY NA PREZYDENTA MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI PIŁKI RĘCZNEJ. BĘDZIE TO JUŻ 5. KADENCJA EGICPCJANINA NA TYM STANOWISKU.

3

W CZĘŚCI HISTORYCZNEJ PRZYPOMNIELIŚMY SYLWETKĘ Zbigniewa Dybola, czyli jednego z najlepszych skrzydłow w historii Polskiego handballu. TO OCZYWIŚCIE NIE WSZYSTKIE TEMATY, KTÓRE PORUSZYLIŚMY.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest