Strona główna | Seniorki | Sylwia Lisewska: Dzisiaj spuszczone głowy, od jutra koncentracja

Sylwia Lisewska: Dzisiaj spuszczone głowy, od jutra koncentracja

 

Mimo porażki z Norwegią Biało-czerwone wciąż mają szanse na awans do kolejnej fazy turnieju. W następnym meczu musimy wyjść i walczyć o wszystko – podkreśla Sylwia Lisewska.

2017.12.05 Bietigheim-Bissingen Pilka reczna Mistrzostwa Swiata w pilce recznej kobiet Norwegia - Polska N/z Sylwia Lisewska of Poland in action Foto Lukasz Laskowski / PressFocus 2017.12.05 Bietigheim-Bissingen IHF Women's Handball World Championship Norway - Poland Sylwia Lisewska of Poland in action Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

Fot: Lukasz Laskowski / PressFocus

– Bolesna porażka, ale przegrałyśmy z najlepszą drużyną na świecie. Już przed tym meczem wiedzieliśmy, że mecz z Węgierkami będzie o wszystko. Musimy wyjść i walczyć. Na początku popełniłyśmy za dużo błędów w obronie. Miałyśmy grać ciasno i zmuszać je do rzutu ze skrzydeł, a do tego męczyłyśmy się trochę w ataku. Inny wynik niż zwycięstwo Norwegii był jednak ciężki do przewidzenia – ocenia Sylwia Lisewska.

Kolejnym przeciwnikiem Polek będą Węgierki.

– Nie boimy się Węgierek. Dzisiaj może mamy spuszczone głowy, ale od jutra koncentracja i przygotowujemy się do kolejnego meczu. Dalej jesteśmy w grze, wszystko jest możliwe, a przy dobrym układzie możemy wyjść z drugiego miejsca. Wszystko jest w naszych rękach – podkreśla.