5 grudnia 2017

Ewa Urtnowska: Wciąż jesteśmy w grze (video)

W spotkaniu z Norwegią szansę gry otrzymała Ewa Urtnowska. – Każda z nas, która wchodzi, marzy o tym, żeby zdobyć bramkę, bo dodaje to skrzydeł i napędza grę. Zawsze staramy się pomagać sobie nawzajem i dajemy z siebie wszystko – podkreśla rozgrywająca reprezentacji Polski.

2017.12.05 Bietigheim-Bissingen Pilka reczna Mistrzostwa Swiata w pilce recznej kobiet Norwegia - Polska N/z Ewa Urtnowska of Poland in action Foto Lukasz Laskowski / PressFocus 2017.12.05 Bietigheim-Bissingen IHF Women's Handball World Championship Norway - Poland Ewa Urtnowska of Poland in action Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

Fot: Lukasz Laskowski / PressFocus

– Norweżki są jak maszyna. Byłyśmy słabsze i stąd ten wynik. Nasza nieskuteczność wzięła się poniekąd z ich poziomu gry. Jesteśmy w stanie wygrać z każdym, o ile odnajdziemy swój rytm. Wtedy wiemy, gdzie biegać, gdzie rzucać, a tego nam dzisiaj brakowało.

Polki zamierzają jednak podnieść głowy i w pozostałych spotkaniach walczyć o zwycięstwo.

– Każda z nas zbiera bezcenne doświadczenie. Musimy się odbudować i patrzeć jedynie w przód. Potrafimy grać, wygrywać, trzymajcie za nas kciuki, abyśmy się odnalazły. Wciąż jesteśmy w grze. Każda z nas, która wchodzi, marzy o tym, żeby zdobyć bramkę, bo dodaje to skrzydeł i napędza grę – podkreśla Ewa Urtnowska.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest