16 grudnia 2017

Kadra trenuje w Gdańsku przed 4NationsCup

W Gdańsku  rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski seniorów, która przygotowuje się do Pucharu 4 Narodów – 4 Nations Cup. W dniach 28-29 grudnia Biało-czerwoni oraz drużyny Białorusi, Japonii oraz Bahrajnu rywalizować będą w premierowej odsłonie turnieju w formule Final4. To ważny etap przygotowań kadry do styczniowych meczów kwalifikacji do MŚ 2019.

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Z uwagi na urazy na konsultacji szkoleniowej nie stawili się powołani wcześniej przez Piotra Przybeckiego rozgrywający Antoni Łangowski, Michał Potoczny, Marek Szpera i Ignacy Bąk.

W sobotę wieczorem do kolegów z drużyny narodowej dołączy Paweł Paczkowski, występujący na co dzień w ukraińskim Motorze Zaporoże. Inny z zawodników zza lig zagranicznych, Kamil Syprzak z hiszpańskiej FC Barcelony Lassa, zjawi się na miejscu w poniedziałek.

Trening reprezentacji mezczyzn

Selekcjoner zaplanował dwa treningi dziennie – poranne zajęcia poświęcone są pracy nad siłą, wytrzymałością i motoryką, wieczorne to głównie ćwiczenia taktyczne.

Trening reprezentacji mezczyzn

Reprezentanci Polski będą przebywać w Gdańsku do 22.12, kiedy to rozjadą się do domów aby z najbliższymi spędzić Boże Narodzenie. Ponowna zbiórka już dzień po Świętach na porannym treningu, a już 28 grudnia mecz półfinałowy 4 Nations Cup przeciw Bahrajnowi.

Trening reprezentacji mezczyzn

Ostatnim momentem na odpoczynek będzie przerwa Sylwestrowa. Od 2 stycznia Biało-czerwoni zbiorą się w podwarszawskim Pruszkowie, skąd udadzą się wpierw do Vigo w Hiszpanii na turniej towarzyski. Bezpośrednio z Hiszpanii przeniosą się do Povoa de Varzim w Portugalii, gdzie w dniach 12-14 stycznia walczyć będą z Cyprem, Kosowem oraz drużyną gospodarzy w pierwszej fazie kwalifikacji do finałów MŚ 2019.

Trening reprezentacji mezczyzn

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest