Strona główna | Seniorzy | Przemysław Krajewski: Zmierzamy we właściwym kierunku

Przemysław Krajewski: Zmierzamy we właściwym kierunku

 

Reprezentacja Polski trenuje w Gdańsku, by jak najlepiej przygotować się do Pucharu 4 Narodów – 4 Nations Cup oraz styczniowych meczów w kwalifikacjach MŚ 2019. Pełen optymizmu jest Przemysław Krajewski.

Wszystko zmierza we właściwym kierunku, przygotujemy się jak najlepiej do zbliżających się spotkań o awans do play-off mistrzostw świata – ocenia skrzydłowy drużyny narodowej.

2017.12.15 Gdansk Pilka Reczna Trening reprezentacji mezczyzn Kadra A N/z Przemyslaw Krajewski Foto Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Dla niemal wszystkich graczy, którzy przyjechali na zgrupowanie kadry, wykonywane ćwiczenia nie są czymś nowym. W tak młodym składzie byliśmy już na Golden League. W tym prestiżowym turnieju zagraliśmy dwa bardzo fajne mecze: z Danią i Norwegią. Wtedy było widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku i teraz również podążamy tą drogą, chcemy przygotować się jak najlepiej do zbliżających się eliminacji. Czasu jest dużo, choć trzeba też wziąć pod uwagę, że nie jesteśmy jeszcze w pełnym składzie, wciąż czekamy na kolegów z ligi francuskiej i niemieckiej – analizuje.

Jako bardziej doświadczeni zawodnicy musimy wprowadzić do reprezentacji tych kolegów, którzy dopiero rozpoczynają grę w Biało-czerwonych barwach – podkreśla na zakończenie Przemysław Krajewski.