18 grudnia 2017

Adam Malcher: Musimy pokazać na co nas stać

Jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w reprezentacji Polski jest Adam Malcher.

Dobrze, że młodzi zawodnicy szybko się zaaklimatyzowali. Przebywamy, trenujemy już ze sobą blisko rok i teraz nadchodzi moment, w którym musimy pokazać na co nas stać – ocenia bramkarz zespołu narodowego.

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Wielkimi krokami zbliżają się spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2019.

Przed nami bardzo cenne sparingi podczas 4Nations Cup w Gdańsku i turnieju towarzyskiego w Hiszpanii. Ta drużyna potrzebuje jak najwięcej doświadczenia. Za trzy tygodnie czeka nas jednak najważniejszy turniej – mecze o awans do dalszej fazy kwalifikacji MŚ. W każdym spotkaniu musimy być skoncentrowani na 100%. Bez względu na rangę przeciwnika, trzeba pokazać swoją klasę i walczyć na całym parkiecie. Dobrze, że młodzi zawodnicy szybko się zaaklimatyzowali w kadrze. Przebywamy już ze sobą blisko rok i teraz musimy udowodnić na co nas stać – mówi golkiper.

Na zgrupowaniu w Gdańsku pojawiło się kilku nowych graczy, to naturalna kolej rzeczy. Każdy zawodnik walczy i trenuje po to, żeby zagrać z orzełkiem na piersi. Teraz musimy pokazać, że jesteśmy zespołem, który gra do samego końca – podsumowuje Adam Malcher.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest