28 grudnia 2017

Piotr Przybecki: Mamy dobry materiał do analizy (video)

– Widoczne było zmęczenie ostatnimi treningami – powiedział po spotkaniu z Bahrajnem trener Piotr Przybecki. W finale turnieju Polacy spotkają się z Białorusią. – Nikogo nie trzeba motywować do walki. To rywal z wysokiej półki, jednak po spotkaniu z Japonią widać było, że również są zmęczeni.

– Do poprawy jest wiele aspektów, szczególnie skuteczność. Po obciążeniach z ostatnich dni nie spodziewałem się jednak, że zaprezentujemy się na bardzo dobrym poziomie. Turniej w Gdańsku jest po to, żeby wypróbować różne ustawienia.

Trener Piotr Przybecki zwraca jednak uwagę na pracę, którą należy wykonać. – Trzeba poprawić wiele elementów i pojawiła się też nerwowość. Lepiej można było wyprowadzić kontrataki, ale widoczne było zmęczenie ostatnimi treningami. Musimy też częściej współpracować z obrotowym, jednak w pierwszej połowie uniemożliwiała nam to aktywna i wysoka obrona Bahrajnu. Mamy dobry materiał do analizy.

2017.12.28 Gdansk Pilka reczna mezczyzn Puchar 4 Narodow 2017 Polska - Bahrajn N/z Piotr Przybecki Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2017.12.28 Gdansk Men handball 4 Nations Cup 2017 Poland - Bahrain Piotr Przybecki Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot: Piotr Matusewicz / PressFocus

 

Spotkaniem z Bahrajnem w barwach reprezentacji Polski zadebiutował Stanisław Makowiejew. – Nie jest łatwo wyjść po raz pierwszy i od razu kierować grą reprezentacji, dlatego trudno ocenić jego postawę. Jutro na pewno dokonamy zmiany na pozycji bramkarza.

W finale Polacy spotkają się z Białorusią. – Nikogo nie trzeba motywować do walki. Każde spotkanie jest ważne. Białoruś jest zespołem, który od dłuższego czasu gra na dobrym poziomie. To rywal z wysokiej półki, jednak po spotkaniu z Japonią widać było, że również są zmęczeni.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest