18 stycznia 2018

Nowy numer Handball Polska | nr 126

126 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ TRZY ROCZNE PRENUMERATY (10 NUMERÓW) MAGAZYNU HANDBALL POLSKA!

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Już dzisiaj zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

W najnowszym numerze podsumowujemy Mistrzostwa Świata Kobiet. Polki w turnieju udowdniły, że mają potencjał. Wygrały przecież ze Szwecją. Biało-czerwone jednak nie zdołały awansować z grupy. Puchar Prezydenta jest tylko małym pocieszeniem na zakończenie ich rywalizacji w Niemczech.

2

Powody do dumy ma za to Antoni Parecki. Polski trener szkoli teraz bramkarki w reprezentacji Holandii, która wróciła z brazowym medalem.

2

W imprezie triumfowały Francuzki, ucierając nosa pewnym siebie, broniacym tytuły, Norweżkom.

Druga z naszych seniorskich reprezentacji, podpopieczni Piotra Przybeckiego, przygotowywała się do kwalifikacji Mistrzostw Świata. Dwa turnieje na przełomie roku miały jej ułatwić powrót do elity…

2

 W alfabecie męskiej PGNiG Superligi, pokazaliśmy jak w kalejdoskopie, że ligowe rozgrywki w rodzimym wydaniu są bardzo ciekawe i warto im poświęcić więcej uwagi.

4

Podsumowanie minionego sezonu na piasku to tylko przedsmak tego czego możemy doświadczyć w roku 2018.

3

W części historycznej przypomnieliśmy sylwetkę Mieczysława Wojczaka, czyli dwukrotnego olimpijczyka,medalisty z montrealu. To oczywiście nie wszystkie tematy, które poruszyliśmy.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest