23 stycznia 2018

Azoty Puławy wchodzą na europejskie salony

Historyczna chwila coraz bliżej Azotów Puławy. Brązowi medaliści ostatnich trzech sezonów PGNiG Superligi zagrają po raz pierwszy w fazie grupowej Pucharu EHF. Puławianie stają się powoli kolejną po PGE Vive Kielce i Orlen Wiśle Płock wizytówką polskiej piłki ręcznej w Europie. Azoty mecze w roli gospodarza rozegrają w lubelskiej hali Globus. Bilety już w sprzedaży.

azoty-billboard_B12_012018_p12B

Po wyeliminowaniu w III rundzie duńskiego Holstebro (byłego uczestnika Ligi Mistrzów) podopiecznych trenera Daniela Waszkiewicza czeka walka z drużynami ze Szwajcarii, Hiszpanii i Francji. Azoty-Puławy trafiły bowiem do grupy z Wacker Thun, Granollers i Chambery Savoie.

– Uważam, że grupa jest ciekawa i wyrównana. Obstawiam, że o pierwsze miejsce będą walczyć zespoły z Chambery i Puław – mówił po losowaniu Marko Panić, dziś gracz Azotów, a jeszcze w ubiegłym sezonie zawodnik ekipy z Francji.

Zainteresowanie meczami puławian w rozgrywkach europejskich jest duże. Puławska hala sportowa nie będzie w stanie pomieścić wszystkich chętnych. Mecze odbędą się zatem w Lublinie (ok. 50 km od Puław) w hali Globus. Pierwszym rywalem polskiego zespołu będzie Wacker Thun, a mecz odbędzie się w niedzielę 11 lutego o godz. 16. O tej samej porze, tyle że w sobotę 24 lutego puławianie zagrają z Chambery, a na koniec zmierzą się z Hiszpanami – 31 marca (sobota), godz. 16.

Zapraszamy do kupowania biletów (już od 12 złotych) na mecze Azotów-Puławy w europejskich Pucharach. Są one sprzedawane za pośrednictwem platformy e-bilet , a także w salonach sieci EMPiK.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest