9 lutego 2018

Delegacja IHF z wizytą w Kielcach i Warszawie

W ramach przygotowań do organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Świata kobiet do lat 18, które odbędą się w Kielcach w dniach 7-19 sierpnia 2018 roku, w Polsce gościli przedstawiciele Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) – Duńczyk Per Bertelsen oraz Włoch Marco Tosi Brandi.

_DSC2039

W czwartek (08.02) delegaci IHF wizytowali obiekty, które będą wykorzystane podczas turnieju – hale sportowe oraz hotele dla drużyn i oficjeli. W piątek (09.02) w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyły się warsztaty, podczas których omówione zostały wszystkie kluczowe zagadnienia, dotyczące sprawnych przygotowań oraz organizacji MMŚ kobiet do lat 18 Kielce 2018.

Ze strony Związku Piłki Ręcznej w Polsce w spotkaniach uczestniczyli wiceprezes i dyrektor biura ZPRP Henryk Szczepański, wiceprezes ZPRP i prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Ręcznej Grzegorz Budziosz, dyrektor ds. relacji zewnętrznych ZPRP i dyrektor turnieju Damian Drobik, dyrektor ds. współpracy z zagranicą ZPRP Marek Góralczyk, zastępca dyrektora turnieju Grzegorz Gutkowski, koordynator ds. marketingu ZPRP Monika Listkiewicz oraz rzecznik prasowy ZPRP Jan Korczak-Mleczko.

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata kobiet do lat 18 odbędą się w dniach 7-19 sierpnia br. w dwóch kieleckich halach – Legionów i Politechniki Świętokrzyskiej.  W imprezie wezmą dział 24 reprezentacje narodowe z całego świata, losowanie grup turnieju finałowego planowane jest na maj, kiedy wyłonieni zostaną wszyscy finaliści.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest