13 lutego 2018

Nowy numer Handball Polska | nr 127

127 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ TRZY PODWÓJNE BILETY NA MECZ EL. EHF EURO 2018 KOBIET POLSKA – CZARNOGÓRA (21.03. W GDYNI)!

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Do końca lutego zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska w specjalnej promocji!

W NAJNOWSZYM NUMERZE POLECAMY WYWIAD Z ANDRZEJEM KRAŚNICKIM. Z Prezesem ZPRP rozmawiamy o atmosferze po turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw świata, braku awansu, spotkaniu z reprezentacją Polski po jej powrocie z Portugalii oraz planach i działaniach na przyszłość.

2

W naszym magazynie nie mogło zabraknąć oceny Piotra Przybeckiego, jaką wystawił podopiecznym za wspomniany turniej. To już przeszłość i trzeba się przygotować do nowych wyzwań.
W najbliższym czasie uwaga kibiców w biało-czerwonych barwach zwróci się w kierunku kobiecego zespołu narodowego. Nasze panie pod koniec marca dwukrotnie zagrają z Czarnogórą o punkty w eliminacjach EHF EURO 2018.. Leszek Krowicki wraz z drużyną mają dobrą pozycję wyjściowa w grupie. Wszak w niej prowadzą.

2

Nie tak dawno przeżywaliśmy emocje związane z Mistrzostwami Europy Mężczyzn. Czas je podsumować i przypomnieć sobie ich najciekawsze fragmenty.

2

Przedstawiamy bodajże jedynego piłkarza ręcznego na świecie, który jest instruktorem zielonego survivalu. Potrafi rozpalić ognisko bez używania zapałek, zbudować szałas i przeżyć w lesie przez tydzień bez żywności. Pływa też na żaglówkach. O kim mowa? Zerknijcie do środka naszego magazynu.

4

Poniosło nas też do dalekiej Norwegii. Tam spotkaliśmy Olę Zimny, która zdobywa doświadczenie w czołowym klubie miejscowej ligi, Storhamar. Możliwość podpatrywania wysokich umiejętności Heidi Loke może przynieść tylko same korzyści.

3

Piłka ręczna plażowa z każdym sezonem zdobywa coraz większą popularność, także w Polsce. Coraz więcej zawodników i zawodniczek decyduje się godzić uprawianie halowej z plażową odmianą tej dyscypliny. To zdecydowanie podnosi poziom “piaskowych” zespołowych narodowych naszego kraju. Srebrny medal ME wywalczony w ub.r. przez Polki tylko potwierdza ten fakt.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

Rozpoczynamy cykl dziesięciu odcinków dedykowanych niezwykle ważnym wydarzeniom, jakimi są obchody 100-lecia polskiej piłki ręcznej. W kolejnych miesiącach na łamach “Handball Polska” postaramy się jak najlepiej przybliżyć historię i rozwój naszej dyscypliny na przestrzeni minionych dziesięcioleci. Obiektywnie, z dużego dystansu spojrzymy na dokonania zarówno w wymiarze sportowym, jak i organizacyjnym, wybierając dla Czytelników to, co najważniejsze, NAJciekawsze.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest