16 marca 2018

Turniej Piłki Ręcznej Młodziczek w Kraśniku

Już po raz piąty w Kraśniku spotkają się młode piłkarki grające w kategorii młodziczek (rocznik 2003 i młodsze). W dniach 16-18.03 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 odbędzie się towarzyski turniej zorganizowany przez Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy.


baner_turniej_mlodziczki2018

Zmagania będą miały międzynarodowy charakter, za sprawą udziału drużyny ze Słowacji. Oprócz niej w turnieju zagrają również zespoły: Dwójki Lublin, Posady Górnej, Olimpii Końskie,  Piotrcovii Piotrków Trybunalski, Zwierzyńca, Victorii Piaseczno,  Łukovii Łuków a także dwie ekipy gospodarza, czyli KMKS Kraśnik.

Dla tych ostatnich drużyn to ważne przetarcie przed finałami ligi wojewódzkiej, które zdecydują o tym kto zagra w 1/16 finału Mistrzostw Polski.

Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Zmagania zaczną się 16 marca o godz. 14.30. O 18.30 planowane jest uroczyste otwarcie turnieju. W sobotę piłkarki grać będą nadal mecze w grupach a wieczorem o to kto zagra w finałach. Niedzielne spotkania zdecydują o ostatecznej kolejności w turnieju. O godz. 13.00 zaplanowano uroczyste zakończenie.

Turniej wsparło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Kraśnik.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest