Strona główna | Seniorki B | Przed kobiecą kadrą B dwumecz z rezerwami Hiszpanii

Przed kobiecą kadrą B dwumecz z rezerwami Hiszpanii

 

W Cetniewie od czwartku trenuje kadra B kobiecej reprezentacji Polski. Na zgrupowanie stawiła się czternastka zawodniczek z PGNiG Superligi. Trzy kolejne piłkarki dołączą do drużyny po rozegraniu spotkań w ligach zagranicznych. Podopieczne Sabiny Włodek szykują się do wyjazdowego dwumeczu z rezerwami Hiszpanii.
Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

– W komplecie spotkamy się dopiero w poniedziałek, gdyż obowiązki zatrzymały w klubach Bognę Sobiech, Olę Zimny i Emilię Galińską. Wypełniamy plan tzn. realizujemy taktykę w obronie i w ataku, którą stosuje nasza pierwsza reprezentacja – wyjaśniła trener Sabina Włodek.

W zespole nastąpiła jedna zmiana. W miejsce kontuzjowanej Magdy Balsam dowołana została Aneta Łabuda. Kadra B ma zaplanowane dwie gry kontrolne w Cetniewie. W niedzielę zmierzy się z reprezentacją Polski A, a dzień później rozegra sparing z naszą młodzieżówką, która szykuje się do kwalifikacji mistrzostw świata.

– Oczywiście, że w Gdyni zobaczymy spotkanie Polska – Czarnogóra. Dwa dni później udamy się do Hiszpanii na dwumecz z rezerwami tej reprezentacji – dodała Włodek.