16 marca 2018

Leszek Krowicki: Mamy niewiele czasu

Tylko kilka dni dzieli Biało-czerwone od pierwszego z dwumeczu z Czarnogórą o punkty w kwalifikacjach EHF EURO 2018. Zespół Leszka Krowickiego zebrał się w nadmorskim Cetniewie skąd w poniedziałek przemieści się do Gdyni.

2017.12.06 Bietigheim-Bissingen  Pilka reczna Mistrzostwa Swiata w pilce recznej kobiet Trening reprezentacji Polski N/z Leszek Krowicki Foto Lukasz Laskowski / PressFocus

– Mamy niewiele czasu na przygotowania. Aktualnie trenuje czternaście zawodniczek z krajowych klubów. Musieliśmy trochę zmodyfikować zadania, gdyż niektóre z nich grały jeszcze w czwartek mecz PGNiG Superligi. Czekamy na czwórkę reprezentantek z zagranicznych lig– opowiada selekcjoner.

Do tego grona zaliczane są: kapitan zespołu – Karolina Kudłacz-Gloc, Adrianna Płaczek, Ewa Urtnowska i Monika Kobylińska.

Nasz sztab szkoleniowy dysponuje wszystkimi meczami z udziałem Czarnogórek z ostatnich mistrzostw świata. W składzie rywalek jest wiele wybitnych zawodniczek, w tym wicemistrzyni olimpijska z Londynu i mistrzyni Europy 2012, Katarina Bulatović.

poziom

Biało-czerwone w niedzielę mają umówiony sparing z naszą kadra B. Po przenosinach do Trójmiasta odbędą jeden trening (wtorek wieczór) w Arena Gdynia.  Będzie on otwarty dla mediów.

Są jeszcze bilety na mecz Polska – Czarnogóra. Znaczna ich pula już jest w posiadaniu kibiców.  Chętni mogą je jeszcze nabyć za pośrednictwem portalu ebilet.pl.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest