20 marca 2018

Piaskowa kadra trenowała w Spale

Zakończyło się pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet w piłce ręcznej plażowej w sezonie 2018. Przez trzy dni nasze zawodniczki trenowały na piasku nowoczesnej hali do sportów plażowych COS OPO Spała.


IMG_4212

Na zgrupowanie trener Marek Karpiński powołał nie tylko zawodniczki, które znamy z takich imprez jak mistrzostwa Europy w Zagrzebiu czy The World Games Wrocław 2017. Obok Katarzyny Masłowskiej czy Magdaleny Słoty, sezon gry na piasku rozpoczęły nowe kadrowiczki jak Małgorzata Gapska, Iwona Niedźwiedź czy Katarzyna Matyja. W sumie w Spale spotkało się 14 zawodniczek, które ćwiczyły zarówno zagrania taktyczne jak i doskonaliły elementy techniczne.

–  Spędziłyśmy W Spale trzy dni w pięknej hali z piaskiem. Odbyłyśmy w sumie sześć jednostek treningowych, podczas których do zespołu wprowadzane były nowe zawodniczki. Głównym celem było zgranie zespołu oraz podnoszenie umiejętności indywidualnych. Myślę, że był to dobrze wykorzystany czas, który zaprocentuje w przyszłości. Już z niecierpliwością czekamy na kolejne zgrupowania – powiedziała Sylwia Bartkowiak, kapitan naszej kadry.

IMG_4107-e1521312720828

Małgorzata Gapska przyznała, że chociaż nie spodziewała się jak ciężko gra się na piasku, to jednak ma nadzieję, że to początek jej dłuższej przygody z tą dyscypliną. – Podoba mi się – przyznała na końcu zgrupowania.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze zgrupowania, które dostępne są w GALERII.

Więcej informacji na http://recznaplazowa.pl/

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest