Strona główna | Handball Polska | Nowy numer Handball Polska | nr 128

Nowy numer Handball Polska | nr 128

 

128 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ TRZY PODWÓJNE BILETY NA MECZ TOW. MĘŻCZYZN POLSKA-CZECHY (05.04. W KATOWICACH).

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

W NAJNOWSZYM NUMERZE POLECAMY WYWIAD Z GRZEGORZEM SAPIŃSKIM, PREZYDENTEM MIASTA KALISZA.ROZMOWA OCZYWIŚCIE SKUPIA SIĘ WOKÓŁ OBCHODÓW 100-LECIA POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ, KTÓRA NARODZIŁA SIĘ WŁAŚNIE W POBLISKIM SZCZYPIORNIE.

2

NA TEMAT NUMERU WYBRALIŚMY, ZAPLANOWANE NA SIERPIEŃ, MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET DO LAT 18. GOSPODARZEM IMPREZY BĘDĄ KIELCE. TYM BARDZIEJ NASZEJ DRUŻYNIE NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ DOPINGU.

3

KONIEC MARCA TO W PRZYPADKU NASZYCH PAŃ DWA MECZE W KWALIFIKACJACH EHF EURO 2018 Z CZARNOGÓRĄ. DUŻO MIEJSCA POŚWIĘCILIŚMY TEJ BAŁKAŃSKIEJ DRUŻYNIE. NIEKTÓRZY CZYTELNICY MOGĄ NIE DOWIERZAĆ LICZBIE TRENUJĄCYCH HANDBALL DZIEWCZYN W TYM KRAJU, JAKĄ UDAŁO SIĘ NAM POTWIERDZIĆ.

4

MAŁO JEST MAŁŻEŃSTW, W WYDANIU POLSKIM Z MOCNYM AKCETEM NA PIŁKĘ RĘCZNĄ, UPRAWIAJĄCYCH SPORT PRZEZ DUŻE „S”. TYM BARDZIEJ CIESZY NAS, ŻE BOGNA SOBIECH I JEJ MĄŻ ARTUR ZALICZAJĄ SIĘ DO TEGO GRONA.

5

ZAJRZELISMY NA CHWILĘ DO ŁODZI. POTWIEDZAMY! TAM SZKOLĄ MŁODZIEŻ KOMPLEKSOWO. NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM JEST MIEJSCOWA ANILANA, KTÓRA ZAJĘŁA 1. MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM DZIECI I MŁODZIEŻY W PIŁCE RĘCZNEJ MĘSKIEJ ZA ROK 2017.

6

PREZENTUJMY DRUGĄ CZĘŚĆ CYKLU Z DZIESIĘCIU ODCINKÓW DEDYKOWANYCH NIEZWYKLE WAŻNYM WYDARZENIOM, JAKIMI SĄ OBCHODY 100-LECIA POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ. W KOLEJNYCH MIESIĄCACH NA ŁAMACH “HANDBALL POLSKA” STARAMY SIĘ JAK NAJLEPIEJ PRZYBLIŻYĆ HISTORIĘ I ROZWÓJ NASZEJ DYSCYPLINY NA PRZESTRZENI MINIONYCH DZIESIĘCIOLECI. OBIEKTYWNIE, Z DUŻEGO DYSTANSU SPOJRZYMY NA DOKONANIA ZARÓWNO W WYMIARZE SPORTOWYM, JAK I ORGANIZACYJNYM, WYBIERAJĄC DLA CZYTELNIKÓW TO, CO NAJWAŻNIEJSZE, NAJCIEKAWSZE.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!