30 kwietnia 2018

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 129

[one_fifth]

129 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ DWA ZESTAWY GADŻETÓW (KOSZULKA i KOMPLET KART Z WIZERUNKIEM ZAWODNIKÓW) KLUBU FENIX TOULOUSE HANDBALL PRZEKAZANYCH PRZEZ RAFAŁA PRZYBYLSKIEGO.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

NA TEMAT NUMERU WYBRALIŚMY LOSOWANIE GRUP KWALIFIKACYJNYCH MEN”S EHF EURO 2020. MOŻEMY MÓWIĆ, ŻE WYPADŁO ONO DLA BIAŁO-CZERWONYCH POMYŚLNIE. O PIERWSZE MIEJSCE PRZYJDZIE WALCZYĆ Z NIEMCAMI, A ZA RYWALI będziemy MIELI JESZCZE IZRaEL I KOSOWO.

3

POLECAMY WYWIAD Z MARKIEM JANICKIM, PREZESEM PGNIG SUPERLIGI. ROZMOWA SKUPIA SIĘ OCZWIŚCIE NA NASZEJ LIDZE ZAWODOWEJ. WYNIKA Z NIEJ, ŻE OD NOWEGO SEZONU NIE BĘDZIE JUŻ PODZIAŁU NA GRUPY, A MINIMALNY BUDŻET KLUBU MA WYNIEŚĆ DWA MILIONY ZŁOTYCH.

2

W OSTATNIM OKRESIE SWOJE MECZE ROZEGRAŁY NASZE OBIE REPREZENTACJE SENIORSKIE. NASZE PANIE MIAŁY DWA PODEJŚCIA, ABY ODEBRAĆ CHOĆ PUNKT CZARNOGÓRKOM. NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ i NA AWANS DO ME WE FRANCJI TRZEBA JESZCZE ZAPRACOWAĆ. Z KOLEI MĘŻCZYŹNI dwukrotnie towarzysko spotkali się z szóstym zespołem ostatniego EURo. Bilans wyszedł remisowo, ale piotr przybecki ma swiadomość, że jego zespól czeka jeszcze wiele pracy.

4

Zawodniczki MKS PERŁA LUBLIN Wkrótce będą miały okazję, jako pierwszy polski klub, sięgnąć po challenge cup. na przeszkodzie staną hiszpanki z Roca gran canaria.

5

KLUBOWE MISTRZOSTWA EURoPY w plażowej piłce ręcznej po raz pierwzy zostaną rozegrane w Polsce. Do starych jabłonek na mazurach przyjadą 24 zespoły, po 12 męskich i kobiecych. jesteśmy przekonani, że organizatorzy doskonale poradzą sobie z takim wyzwaniem.

6

PREZENTUJMY trzecią CZĘŚĆ CYKLU Z DZIESIĘCIU ODCINKÓW DEDYKOWANYCH NIEZWYKLE WAŻNYM WYDARZENIOM, JAKIMI SĄ OBCHODY 100-LECIA POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ. W KOLEJNYCH MIESIĄCACH NA ŁAMACH “HANDBALL POLSKA” STARAMY SIĘ JAK NAJLEPIEJ PRZYBLIŻYĆ HISTORIĘ I ROZWÓJ NASZEJ DYSCYPLINY NA PRZESTRZENI MINIONYCH DZIESIĘCIOLECI. OBIEKTYWNIE, Z DUŻEGO DYSTANSU SPOJRZYMY NA DOKONANIA ZARÓWNO W WYMIARZE SPORTOWYM, JAK I ORGANIZACYJNYM, WYBIERAJĄC DLA CZYTELNIKÓW TO, CO NAJWAŻNIEJSZE, NAJCIEKAWSZE.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest