Strona główna | Seniorki | Bilety na mecz Polska – Słowacja już w sprzedaży!

Bilety na mecz Polska – Słowacja już w sprzedaży!

 

Na zakończenie kwalifikacji do EHF EURO 2018 Biało-czerwone wpierw zmierzą się na wyjeździe z Włochami (31.05), a trzy dni później (3.06) podejmą w Koszalinie Słowację. Mecz w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie rozpocznie się o godzinie 18:30 – bilety są już w sprzedaży!

slider_POL_SVK_v2.1

Po czterech seriach spotkań kwalifikacyjnych Polki zajmują drugie, za Czarnogórą, miejsce w tabeli grupy 2 i są bliskie wywalczenia awansu do turnieju finałowego. Zawodniczkom Leszka Krowickiego mogą jeszcze zagrozić Słowaczki, dlatego spotkanie z naszymi południowymi sąsiadkami będzie miało kluczowy charakter!

Warto dodać, że w pierwszym spotkaniu, rozegranym we wrześniu w słowackiej Nitrze, Polki pokonały gospodynie 20:29. Jak będzie tym razem? 

BILETY DO KUPIENIA NA:

http://abilet.pl/impreza/polska-slowacja-kwalifikacje-do-me-w-pilce-recznej-kobiet-francja-2018-4553?utm_source=baner&utm_medium=baner970&utm_campaign=zprp_koszalin  

Ceny biletów:

25,00 zł – normalny

10,00 zł – ulgowy

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. 

***

Organizatorami meczu są Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o..
Gospodarzem meczu jest Gmina Miasto Koszalin – Centrum Pomorza.