Strona główna | Seniorki | Pracowite dni selekcjonera kadry seniorek

Pracowite dni selekcjonera kadry seniorek

 

Leszek Krowicki, trener kobiecej reprezentacji Polski, bardzo aktywnie spędza ostatnie dni. W jego kalendarzu są mecze ligowe i pucharowe, podczas których oczywiście bacznie obserwuje aktualne i potencjalne kadrowiczki, a także wizyty w szkołach podstawowych.  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Szkoleniowiec w tym tygodniu, w środę, był już na meczu PGNiG Superligi w Lubinie, gdzie miejscowe Metraco Zagłębie podejmowało GTPR Gdynię.

DSC_0056 (2)

Kolejne dwa dni spędził na Dolnym Śląsku. Spotkał się z przedstawicielami samorządu Gminy Kobierzyce, z władzami klubu KPR Kobierzyce. Tam wspólnie poprowadził jeden z treningów z drużyną seniorek. Znalazł też czas na konferencję prasową. Trener Krowicki na terenie gminy odwiedzał także szkoły podstawowe, m.in. nowoczesną placówkę w Wysokiej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wizyta na Dolnym Śląsku ma na celu promowanie zdrowia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży poprzez uprawianie piłki ręcznej w środowisku szkolnym gminy, a także zapoznanie z dorobkiem i planami KPR Kobierzyce.

DSC_0013 (2)

Selekcjoner Biało-czerwonych w sobotę, w Kaliszu, obejrzy finałowy mecz o PGNiG Pucharu Polski, pomiędzy MKS Perłą Lublin a SPR Pogonią Szczecin, gdzie będzie także gościem w studiu telewizyjnym. Następnego dnia czekają go kolejne emocje. W Lublinie zobaczy rewanż decydującej rozgrywki o Challenge Cup, w którym MKS Perła podejmie hiszpańską Rocasę Gran Canaria.

DSC_0226 (2)

DSC_9519