21 maja 2018

Biało-czerwone trenują w Szczyrku przed decydującymi meczami w kw. ME

W Szczyrku rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet. Razem z pierwszą drużyną w ośrodku COS trenuje również kadra B. Biało-czerwone przygotowują się do czerwcowych spotkań na zakończenie kwalifikacji do EHF EURO 2018.

– Chcemy wygrać z Włochami i Słowacją – zapewnia selekcjoner, Leszek Krowicki. Z Italią Polki zagrają na wyjeździe 31 maja, a już 3 czerwca podejmą Słowaczki w Koszalinie.


senB

W Beskidach przez tydzień będą trenowały kadrowiczki rekrutujące się wyłącznie z polskich klubów. Zawodniczki z zagranicznych zespołów dołączą do reszty ekipy w momencie, gdy przygotowania przeniosą się do podstołecznego Pruszkowa.

– Dziś obie kadry wzięły udział w miniturnieju piłki nożnej. Zaczęliśmy od lżejszej formy treningów, gdyż zawodniczki odczuwają trudy sezonu ligowego. Od wtorku nasz program przewiduje zajęcia dwa razy dziennie. W Szczyrku przenalizujemy oczywiście grę naszych dwóch rywali – zapowiada selekcjoner.

Szkoleniowiec przestrzega przez lekceważeniem reprezentacji Włoch. Zespół Italii zmienił skład i rozegrał dwa bardzo dobre spotkania w grupie ze Słowacją (20:21, 17:20).  Większą uwagę na pewno trzeba będzie zwrócić na Anikę Niederwieser, występującą na co dzień w Bundeslidze (Thuerineger HC).

Biało-czerwone w grupie 2 mają do rozegrania dwa mecze: 31 maja z Włochami (Montesilvano) i 3 czerwca ze Słowacją (Koszalin).

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest