Strona główna | Piłka Plażowa | Team Poland w półfinale EBT Finals Stare Jabłonki 2018

Team Poland w półfinale EBT Finals Stare Jabłonki 2018

 

Znakomity występ kobiecej drużyny Team Poland w Finałach EBT Stare Jabłonki 2018! Podopieczne Marka Karpińskiego, po dramatycznym meczu ćwierćfinałowym zakończonym serią shoot out, pokonały Hiszpanki z Grupo Llopis Sevilla 2: 1 (12:19; 18:14, 8:6) i zagrają w półfinale Klubowych Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej.

Fot. G.Trzpil

W niedzielę o godz. 10:30 odbędą się spotkania półfinałowe, na 15:30 zaplanowano gry  o medale.

Wszystkich kibiców piłki ręcznej plażowej, którzy nie mogą obserwować plażowych zmagań w Starych Jabłonkach, zapraszamy przed telewizory. W niedzielę na kanale Polsat Sport Extra będzie można zobaczyć na żywo mecze półfinałowe, a także finały turnieju kobiet i mężczyzn.

Team Poland jako jedyna polska drużyna wywalczyła awans do fazy pucharowej turnieju. Ekipom BHT Auto Forum Petra Płock i BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski (mężczyźni) oraz KS Red Hot Czili Buk (kobiety) nie udało się wyjść z grupy i pozostała im walka o miejsca 9-12 w imprezie.

Finały EBT Stare Jabłonki 2018 / 03.06 (niedziela) / plan transmisji TV:

10:30 Polsat Sport Extra – półfinał kobiet + półfinał mężczyzn

15:30 Polsat Sport Extra – finał kobiet + finał mężczyzn

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej www.recznaplazowa.pl oraz kanału @recznaplazowa na Facebook’u, gdzie znajdą Państwo wszystkie bieżące informacje na temat piłki ręcznej na piasku oraz turnieju w Starych Jabłonkach.