15 czerwca 2018

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 130

130 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ DWIE PIŁKI Z AUTOGRAFAMI ZAWODNIKÓW PGNIG SUPERLIGI.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

Z WYBOREM TEMATU NUMERU NIE MIELIŚMY PROBLEMÓW. REPREZENTACJA POLSKI KOBIET TRZECI RAZ Z RZĘDU AWANSOWAŁA NA MISTRZOSTWA EUROPY! W OSTATNICH MECZACH BIAŁO-CZERWONE PEWNIE POKONAŁY WŁOSZKI I SŁOWACZKI. TERAZ MOŻNA SIĘ SZYKOWAĆ DO TURNIEJU, KTÓREGO GOSPODARZEM BĘDZIE FRANCJA.

3

Kadra kobiet rocznika 2000 w zeszłym roku rywalizowała w Dywizji B mistrzostw Europy. Był to przedsmak emocji i wyzwań z jakimi podopiecznym Agnieszki Truszyńskiej przyjdzie się zmierzyć wkrótce podczas mistrzostw świata w Kielcach (7-19.08.2018). Młode Polki celują w pierwszą ósemkę zawodów, a niedawno poznały grupowe rywalki.

2

POLECAMY WYWIAD Z TRENEREM ROBERTEM LISEM. PIERWSZY SEZON PRACY Z KOBIECĄ DRUŻYNĄ I OD RAZY POTRÓJNA KORONA – MISTROSTWO POLSKI, PUCHAR POLSKI I CHALLENGE CUP. TO SIĘ NAZYWA WEJŚCIE SMOKA!

4

KONIEC SEZONU TO TAKŻE CZAS NA PODSUMOWANIE SEZONU W PGNIG SUPERLIDZE. WŚRÓD MĘŻCZYZN PGE VIVE, ORLEN WISŁA I AZOTY PO RAZ CZWARTY Z RZĘDU ZGODNIE OBADZIŁY PODIUM MISTRZSTW POLSKI. Z KOLEI SZCZYPIORNISTKI MKS PERŁA ODZYSKAŁY KRAJOWY PRYMAT. SUKCES MOGŁY ŚWIĘTOWAĆB NA CZTERY KOLEJKI PRZED METĄ ROZGRYWEK.

5

W tym numerze rozpoczynamy cykl publikacji związany z treningiem motorycznym i z fizjologią wysiłku. Z pewnością młodzi szkoleniowcy potraktują te materiały jako wzbogacenie swojego warsztatu. Autorem jest trener przygotowania fizycznego m.in. w SMS ZPRP Kielce, Mariusz Skuta.

6

Fani Pawła Gendy nie powinni narzekać. Bombardier z 2. Bundesligi radzi sobie coraz lepiej, Co prawda na awans z klubem musi jeszcze poczekać, ale reprezentacja Polski będzie miała z niego dużą pociechę.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest