Strona główna | Młodzieżowcy | Szeroka kadra narodowa mężczyzn na finały MME w Słowenii

Szeroka kadra narodowa mężczyzn na finały MME w Słowenii

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

06.07-11.07.2018 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
11.07-14.07.2018 – Siofok (Węgry) – turniej towarzyski (HUN, RUS, SRB, POL)
17.07-18.07.2018 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
18.07-30.07.2018 – Celje (Słowenia) – finały Młodzieżowych Mistrzostw Europy

mlodziezowka (Kowalczyk) Szczyrk_ kwiecien_2018

Skład reprezentacji Polski na MME Słowenia 2018:

1. Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A.
2. Milewski Michał – KPR Gwardia Opole S.A
3. Mauer Patryk – KPR Gwardia Opole S.A
4. Zarzycki Maciej – KPR Gwardia Opole S.A.
5. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
6. Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
7. Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
8. Bartosik Marek – KS Handball Sportowa S.A.
9. Krysiak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
10. Jarosiewicz Piotr – KS PR Azoty-Puławy S.A
11. Wiejak Emil – KS PR Azoty-Puławy S.A
12. Bulski Jakub – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
14. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
15. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
16. Orpik Jakub – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
17. Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg
18. Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)
19. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
20. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec

Zawodnicy rezerwowi:
Chełmiński Adrian – Stal Gorzów Wielkopolski
Gluch Patryk – SPR Górnik Zabrze
Światłowski Szymon – MSPR Siódemka Legnica
Urbański Artur – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
Węgrzyn Marcin – KS Vive Kielce

Ostateczny skład wyjeżdżający na Finały MME podany zostanie po turnieju w Siofok.

Kadra szkoleniowa:
Kowalczyk Bogdan – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Góral Artur – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Adamczyk Szymon – statystyk
Jagodziński Artur – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 06.07.2018 (piątek) do godz. 14.00 Hotel Comfort Biznes, 05-800 Pruszków, ul. Bolesława Prusa 1.