Strona główna | Handball Polska | Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 131

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 131

 

131 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ TRZY KOSZULKI Z LOGOTYPEM MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET DO LAT 18 W KIELCACH.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

W NAJNOWSZYM NUMERZE ZAMIEŚCILISMY DODATEK SPECJALNY. WSZYSTKO Z MYŚLĄ O MISTRZOSTWACH ŚWIATA KOBIET DO LAT 18. PREZENTUJEMY TERMINARZ TURNIEJU, A TAKŻE ZDJĘCIE GRUPOWE REPREZENTACJI POLSKI, KTÓRA ZAGRA W KIELCACH.

3

TEMAT NUMERU JEDNOCZNCZNIE SIĘ NAM NASUNĄŁ. TO OCZYWŚCIE SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW EUROPY PLAŻOWEJ REPREZENTACJI POLSKI MĘŻCZYZN DO LAT 18! PODOPIECZNI JAROSŁAWA KNOPIKA WYWALCZYLI GO NAD ADRIATYKIEM W CZARNOGÓRZE. T0 BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ zważywszy na fakt, że to kluczowy rocznik dla wizji plażowej piłki ręcznej, ponieważ został wybrany, żeby przedstawiał, promował tę dyscyplinę na młodzieżowych igrzyskach olimpijskich w Buenos Aires.

2

POLECAMY WYWIAD Z TRENEREM, TO NIE POMYŁKA, BARTOSZEM JURECKIM. „SZREKU” WIELOKROTNIE DOSTARCZAŁ NAM WSPANIAŁYCH WZRUSZEŃ Z BOISKA. TERAZ BĘDZIE WYSTĘPOWAŁ W INNEJ ROLI – SZKOLENIOWCA AZOTÓW PUŁAWY

4

Najważniejsze doniesienia dla Polski, które dotarły po KONGRESIE EHF w Glasgow to takie, że nasz kraj ponownie może otrzymać prawo organizacji wielkich imprez. Jest szansa, że gospodarzem Women’s EHF EURO 2024 będą Słowacja, Czechy, a także Polska. Z kolei do Men’s EHF EURO 2026 przymiarki robią inni sąsiedzi, czyli Białoruś i Polska.

5

PGE Vive Kielce ma finansowe kłopoty. – Jeśli nie zdobędziemy pieniędzy, będziemy musieli obniżyć sportowy poziom – mówi sternik mistrzów Polski. Jeszcze niedawno wypowiedzenia takich słów przez Bertusa Servaasa trudno byłoby sobie wyobrazić. Klub poszukuje 4,5 mln zł, których nie otrzyma od prezydenta Kielc.

6

PISZEMY TAKŻE O TYMOTEUSZY PIĄTKU, KTÓRY ZOSTAŁ MISTRZEM CZECH. NATOMIAST MAGDA CHEMICZ ZNALAZŁA CZAS, ABY POWNIE ODWIEDZIĆ LUBLIN.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!