Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w akcje szkoleniowe:

23.09-30.09.2018      – Giżycko, COS         – zgrupowanie szkoleniowe
29.09-30.09.2018      – Giżycko, COS         – Mecze międzypaństwowe (POL – BLR)

juniorki młodsze (Suchy) grupowe (Pruszków, 25.08.17) JG

  1. Barska Iga – MTS Żory                                            – SMS Płock
  2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  3. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  4. Grobelna Daria – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – SMS Płock
  5. Hoffmann Dominika – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
  6. Jureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – SMS Płock
  7. Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  8. Kamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS Płock
  9. Kawka Amelia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  10. Pankowska Natalia – MKS Brodnica – SMS P łock
  11. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  12. Szczepanek Oliwia – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  13. Świerżewska Justyna – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  14. Wroniewicz Marta – UKS Jedynka Słubice – SMS Płock
  15. Malinowska Maria – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock
  16. Pastuszka Michalina – Korona Handball Kielce
  17. Wawrzycka Klaudia – Korona Handball Kielce
  18. Musiał Marta – UKPE Agrykola Warszawa
  19. Niewiadomska Julia – Bensheim-Auerbach (Niemcy)
  20. Tarczyluk Wiktoria – MKS Truso Elbląg

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Głowacka Julia – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
Korytowska Julia – UKS Bukowia Buk – SMS Płock
Papke Kinga – UKS Siódemka-Osowa Gdańsk – SMS Płock
Głębocka Nikola – GTPR Gdynia
Hypka Aleksandra – UKS Bukowia Buk
Kozioł Patrycja- KPR Kobierzyce
Marzec Klaudia – MKS Kusy Szczecin

Kadra szkoleniowa:
Suchy Edyta – trenerka główna
Jagodziński Marek – trener asystent
Tsvirko Natallia – trenerka asystentka
Szulecka Monika – fizjoterapeutka
Adamska Paulina – statystyk

I. Zbiórka zawodniczek dnia 23.09.2018 (niedziela) do godz. 16.00 COS OPO Giżycko, 11-500 Giżycko, ul. Stanisława Moniuszki 22.