Strona główna | Handball Polska | Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 132

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 132

 

132 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ TRZY ZESTAWY GADŻETÓW Z LOGOTYPEM MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET DO LAT 18 W KIELCACH: SZALIK, PENDRIVE I PIN.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK, w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

3

W NAJNOWSZYM NUMERZE PODSUMOWALIŚMY PIERWSZE W HISTORII MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE RĘCZNEJ ORGANZIZOWANE W POLSCE. IMPREZA, KTÓRA ODBYWAŁA SIĘ W DWÓCH KIELECKICH HALACH PRZESZŁA DO HISTORII. ZŁOTY MEDAL ZDOBYŁA EKIPA ROSJI. NASZA DRUŻYNA UPLASOWAŁA SIĘ W POŁOWIE STAWKI (13. MIEJSCE). NA NASZYCH ŁAMACH PRZYPOMINAMY NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA TURNIEJU WRAZ Z MECZOWYMI STATYSTYKAMI. CAŁOŚĆ UZUPEŁNIA WYWIAD Z TRENEREM AGNIESZKĄ TRUSZYŃSKĄ.

3

NOWY SEZON LIGOWY WŁAŚNIE SIĘ ROZPOCZĄŁ. ZAJRZELIŚMY DO KLUBÓW PGNiG SUPERLIGI, ABY PRZEKONAĆ SIĘ CZEGO MOGĄ SPODSZIEWAĆ SIĘ KIBICE. Latem wśród drużyn męskich dużo się działo. PGE Vive Kielce, Orlen Wisła Płock i Azoty Puławy przeszły duże zmiany, a gruszek w popiele nie zasypali także prezesi klubów z drugiego szeregu. Przed nami najciekawsze rozgrywki od lat. Tym razem więcej miejsca poświęciliśmy Gwardii Opole.

2

Wśród zespołów kobiecych także panował spory ruch transferowy. Zmiany personalne zachodziły głównie w zespołach pierwszej szóstki. W dużej mierze to reperkusje rewolucji organizacyjnej w Gdyni, powrotów do kraju, czy nowej fali cudzoziemek na naszych boiskach. Jedną z nowych twarzy, która pojawiła się na naszych boiskach jest Dunka Mia Moeldrup, która trafiła do MKS Perły Lublin.

4

Polski beach handball rozwija się niesłychanie dynamicznie i to na każdej płaszczyźnie. Od bardzo udanych występów reprezentacji po nominacje sędziowskie i promocję w mediach.
Czas na podsumowanie bogatego w wydarzenia na piasku sezonu.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!