Strona główna | Slider | Marka hummel ubierze sędziów piłki ręcznej

Marka hummel ubierze sędziów piłki ręcznej

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce rozpoczyna współpracę z duńską marką odzieży sportowej Hummel.

Andrzej Kraśnicki ZPRP + Michał Grala hummel Polska

 

Na mocy umowy pomiędzy ZPRP a hummelem, sędziowie szczebla centralnego otrzymają stroje, w których prowadzić będą m.in. zawody PGNiG Superligi.

„Cieszymy się z pozyskania tak znakomitego partnera i wierzmy, że współpraca będzie owocna dla obu stron” – powiedział Andrzej Kraśnicki, prezes Związku.

„Dziękujemy za zaufanie, to dla nas bardzo ważny moment. Niemal w tym samym momencie ogłaszamy współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce oraz Międzynarodową Federacją Piłki Ręcznej, IHF. Zapewniam, że damy z siebie wszystko, aby federacje były w pełni usatysfakcjonowane” – dodał Michał Grala, prezes Hummel Polska.

Hummel przekaże sędziom specjalne koszulki i spodenki sędziowskie, dresy, kurtki, torby podróżne i akcesoria.

Założona w 1923 roku duńska firma hummel  ma długą historię tworzenia odzieży sportowej. Hummel znany jest z produkcji innowacyjnego i niezwykle wytrzymałego sprzętu, obuwia, ubrań oraz dodatków sportowych. Dla hummela sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi “Zmieniamy świat przez sport”. Hummel Polska jest Sponsorem Technicznym Polskiego Związku Tenisa oraz Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego. Od 2019 roku hummel będzie sponsorem Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF).