27 września 2018

V Turniej Dzieci w Piłce Ręcznej w Kraśniku

Już po raz piąty w Kraśniku spotkają się dziewczęta grające w piłkę ręczną w najmłodszej kategorii wiekowej. W dniach 28-30 września br. w dwóch halach: Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 5 im. A. Gołasia rozegrają towarzyski turniej zorganizowany przez Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy.
PLAKAT_turniej_dzieci092018

Zmagania będą miały międzynarodowy charakter, za sprawą udziału drużyn ze Słowacji (Juventy Michalowce i SSK Presov) i Ukrainy (Karpaty Użgorod). Ponadto w turnieju wezmą udział zespoły Posady Górnej, Olimpii Końskie, UKS-u Zwierzyniec, UKS-u Zielonka (2 drużyny), MKS Lublin (2 drużyny), SPR-u Olkusz, Żaka Kielce, UKS-u 49 Białystok oraz trzy zespoły gospodarza czyli KMKS Kraśnik. Łącznie w trzydniowej rywalizacji “V Turnieju Dzieci w Piłce Ręcznej” zagra 16 zespołów.

Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Zmagania zaczną się 28 września o godz. 15.00 na obu halach. Ok. 19.40 planowane jest uroczyste otwarcie turnieju w hali Szkoły Podstawowej nr 2. W sobotę piłkarki grać będą nadal mecze w grupach oraz półfinały na halach w dzielnicy Starej i Fabrycznej Kraśnika. Niedzielne spotkania (w hali SP 2) zdecydują o ostatecznej kolejności w turnieju. Ok. 13.00 odbędzie się uroczyste zakończenie.

Turniej odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wydatną pomoc przy organizacji imprezy zapewnia Miasto Kraśnik.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest