Strona główna | Powołania | Kadra narodowa B mężczyzn

Kadra narodowa B mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

18.10-19.10.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie
19.10-24.10.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe
24.10-26.10.2018 – Nove Veseli (Czechy) – Mecze Międzypaństwowe (CZE-POL)

2017.05.01 Plock Pilka reczna mezczyzn Trening Polskiej Kadry B N/z Patryk Rombel, Slawomir Szmal Foto Martyna Szydlowska / PressFocus 2017.05.01 Plock Men handball Training of Poland's Team B Patryk Rombel, Slawomir Szmal Credit: Martyna Szydlowska / PressFocus

Fot: Martyna Szydlowska / PressFocus

1. Bąk Ignacy – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
2. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
3. Gogola Łukasz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
4. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
5. Adamski Kacper – MMTS Kwidzyn S.A.
6. Kowalczyk Bartosz – MMTS Kwidzyn S.A.
7. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
8. Rogulski Łukasz – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
9. Salacz Paweł – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
10. Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.
11. Dudkowski Paweł – MKS Zagłębie Lubin S.A.
12. Marciniak Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A.
13. Moryń Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
14. Mrozowicz Przemysław – MKS Zagłębie Lubin S.A.
15. Skrzyniarz Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
16. Jarosiewicz Piotr – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
17. Góralski Mateusz – SPR Wisła Płock

Zawodnicy rezerwowi:
Kawka Wiktor – KPR Gwardia Opole S.A.
Siwak Karol – KPR Gwardia Opole S.A.
Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
Kupiec Mikołaj – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Nastaj Bartosz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir – trener asystent
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników (z pozycji 1-9) w dniu 18.10.2018 (czwartek) do godz. 20.00, Hotel Ibis Warszawa Reduta, ul. Bitwy Warszawskiej 16, 02-366 Warszawa.
II. Zbiórka zawodników (z pozycji 10-17) w dniu 19.10.2018 (piątek) do godz. 14.00, COS OPO Szczyrk, 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.