Strona główna | Młodzieżowcy | Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Szczyrku w terminie 19-26.10.2018 r.
Polska_M

  1. Dadej Wojciech – KPR Gryfino  – SMS Gdańsk
  2. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski- SMS Gdańsk
  3. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  4. Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  5. Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  6. Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A.
  7. Milewski Michał – KPR Gwardia Opole S.A.
  8. Zarzycki Maciej – KPR Gwardia Opole S.A.
  9. Bartosik Marek – KS Handball Sportowa S.A.
  10. Krysiak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
  11. Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
  12. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
  13. Gluch Patryk – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  14. Pawelec Damian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  15. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  16. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
  17. Orpik Jakub – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
  18. Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)
  19. Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  20. Urbański Artur – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.

Zawodnicy rezerwowi:
Guziewicz Alan – MMTS Kwidzyn S.A.
Rusin Dawid – SPR Stal Mielec S.A.
Rybski Piotr – KS Handball Sportowa S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Góral Artur – trener współpracujący
Jagodziński Artur – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 19.10.2018 (piątek) do godz. 14.00 COS OPO Szczyrk,  43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.
II. Zawodnicy Patryk Gluch, Ryszard Landzwojczak i Damian Pawelec, zbiórka dnia 18.10.2018 (czwartek) do godz. 20.00 Hotel Ibis Warszawa Reduta, ul. Bitwy Warszawskiej 16, 02-366 Warszawa (celem wykonania okresowych badań lekarskich w dniu 19.10.2018 r.).