19 października 2018

Biało-czerwoni już w Szczyrku

W COS  OPO Szczyrk zgrupowanie rozpoczęła kadra Piotra Przybeckiego. Reprezentacja Polski przygotowuje się do dwóch pierwszych spotkań w kwalifikacjach EHF EURO 2020 – z Kosowem i Izraelem.

2018.05.22 Szczyrk Pilka reczna Reprezentacja Polski, kadra kobiet Zgrupwanie reprezentcji Polski kobiet w Szczyrku n/z Godlo Hern Koszulka zdjecie ilustracyjne Foto Rafal Rusek / Pressfocus

Fot. Rafał Rusek / Pressfocus

Z powołanych zawodników z krajowych klubów stawili się wszyscy oprócz Arkadiusza Moryto (dojedzie wieczorem). Z zagranicy jako pierwszy, przybył już Paweł Paczkowski. Trener Przybecki wszystkich osiemnastu powołanych reprezentantów do dyspozycji będzie miał dopiero w poniedziałek, już w Ostrowcu Św., na popołudniowym treningu. – Pierwsze zajęcia siłą rzeczy połączymy z kadrą B. Skoncentrujemy się na grze obronnej – powiedział asystent trenera, Paweł Noch.

Biało-czerwoni eliminacje ME rozpoczną meczem z Kosowem (24.10.2018 g. 18:00) w Ostrowcu Św. Sztab szkoleniowy naszej kadry dysponuje zapisem video trzech spotkań najbliższego rywala z tegorocznych prekwalifikacji MŚ 2019. Przypomnijmy, że wówczas Polska wygrała 30:19.

Bilety na spotkanie do nabycia na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/pilka-reczna/

ZPRP przygotował specjalną ofertę  dla szkolnych grup zorganizowanych, składających się minimum z 10 osób i nauczyciela. Wejściówki takie będą sprzedawane po 5 zł, a zamówienia należy kierować na kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl.

Bilety będą także dostępne w dniu meczu w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim od godz. 12:00.

Gospodarzem meczu Polska-Kosowo jest Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest