Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na mecz Polska – Kosowo

Lista akredytacyjna na mecz Polska – Kosowo

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów akredytowanych na mecz Polska – Kosowo w kw. EHF EURO 2020. Spotkanie odbędzie się w dniu 24.10.2018 (g.18:00) w Ostrowcu Świętokrzyskim.

slajder

DZIENNIKARZE:

  1. Basak Ewa – Handballnews.pl
  2. Cender Maciej – Przegląd Sportowy
  3. Jabłoński Mariusz – Ostrowiecnews.pl
  4. Kisiel Dariusz – Gazeta Ostrowiecka
  5. Kołsut Kamil – WP Sportowe Fakty
  6. Kordulski Daniel – WP Sportowe Fakty
  7. Kotwica Paweł – Echo Dnia
  8. Majewski Janusz – PAP
  9. Matys Paweł – Gazeta Wyborcza Kielce
  10. Mendak Michał – Telewizja Ostrowiecka
  11. Pechamn Damian – TVP Sport
  12. Pluszewska Magda – PGE Vive Kielce
  13. Rolak Mirosław – Echo Dnia Kielce
  14. Roman Rafał – Tygodnik Starachowicki
  15. Romanowski Janusz – Lokalna.TV Ostrowiec
  16. Rozpara Piotr – Gazeta Wyborcza Kielce
  17. Rożek Jakub – Polskie Radio Kielce
  18. Salva Leszek – TVP Kielce (+1 operator akredytacja foto)
  19. Serwański Patryk – RMF FM
  20. Staniec Wojciech – Handballnews.pl
  21. Synak Julia – Sports Data
  22. Szymański Marcin – Radio Ostrowiec
  23. Szypnicka Aneta – WP Sportowe Fakty
  24. Tadej Karolina – Ostrowiecnews.pl
  25. Wilczek Krzysztof – Sports Data
  26. Wojs Maciej – Sport.tvp.pl
  27. Zielonka Karolina – Freelancer

FOTOREPORTERZY i OPERATORZY:

  1. Benicewicz-Miazga Anna – ABM Projekt / CK Foto (+1 dodatkowa osoba)
  2. Cybulska Klaudia – Lokalna.TV Ostrowiec
  3. Dolny Stanisław – Gazeta Ostrowiecka
  4. Jańczyk Paweł – AF 400mm
  5. Kubalski Jarosław – Polskie Radio Kielce
  6. Kowalski Piotr – Radio Rekord
  7. Lis Tomasz – Gość Niedzielny
  8. Lefek Marlena – Tygodnik Skarżyski
  9. Łukasik Dawid – Echo Dnia Kielce
  10. Karek Adam – Telewizja Ostrowiecka
  11. Małecki Paweł – Gazeta Wyborcza Kielce
  12. Mąkosa Marzena – Polskie Radio Kielce
  13. Polak Piotr – PAP
  14. Rzeszut Norbert – SPR Stal Mielec
  15. Słomka Wojciech – APA Photo News
  16. Soboń Rafał – WP Sportowe Fakty
  17. Starszyński Adam – PressFocus
  18. Trzpil Grzegorz – Freelancer