Strona główna | Slider | „Handball at School” w Gdańsku i w Warszawie

„Handball at School” w Gdańsku i w Warszawie

 

Gdańsk ponownie będzie gościł międzynarodową kursokonferencję dla nauczycieli oraz trenerów grup młodzieżowych „Handball at School” – jest ona organizowana przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach ogólnopolskiego programu „Gramy w Ręczną” prowadzonego we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Współorganizatorem szkolenia jest IHF – Światowa Federacja Piłki Ręcznej która na jego potrzeby wydeleguje do Polski jednego ze swoich najlepszych lektorów – Milana Petronijevica – metodyka i trener  – specjalistę w tematyce szkolenia dzieci. Ten znakomity i uznany szkoleniowiec w naszym kraju odwiedzi dwa miasta: Gdańsk i Warszawę.

Handball at school_slider
Do udziału w szkoleniu zachęcamy nauczycieli sportu w szkołach podstawowych i średnich, studentów Akademii Wychowania Fizycznego, chętnych do zaznajomienia się z metodami szkolenia dla trenerów piłki ręcznej.

Zajęcia (teoretyczne i praktyczne):

– Gdańsk (04-06.12.2018)            AWF Gdańsk
– Warszawa (08-10.12.2018)       LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego.

Szkolenia Handball at School jest projektem ogólnoświatowym – w Polsce odbywa się po raz piąty i miejmy nadzieję, nie ostatni. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach.

Rejestracja u wojewódzkich koordynatorów programu „Gramy w Ręczną”:
MAZOWIECKIE

Ewa Filipek 601-530-165

e.filipek@wp.pl

POMORSKIE

Barbara Jadach 793-736-777

Blizniaczka.73@wp.pl