Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych na OME

Kadra narodowa juniorów młodszych na OME

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

09-16.06.2019 r. Kielce – zgrupowanie szkoleniowe
23-30.06.2019 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe
01-07.07.2019 r. Otwarte Mistrzostwa Europy – Göteborg (Szwecja)

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
  3. Domagała Damian – KS Viret CMC Zawiercie – SMS Kielce
  4. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  5. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  6. Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  7. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
  8. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  9. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  10. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica
  11. Cichocki Kacper – MKS Brodnica
  12. Kamiński Tymon – KS Bursa Puławy
  13. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  14. Krawczyk Paweł – SPR Pogoń 1945 Zabrze
  15. Michalak Arkadiusz – MKS MOS Wrocław
  16. Nowak Marcel – Füchse Berlin – Niemcy
  17. Pożniak Kornel – LKPR Moto Jelcz Oława Sp. z o.o.
  18. Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
  19. Rożnowski Kacper – KSSPR Końskie
  20. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  21. Wodziński Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk
  22. Wróbel Gracjan – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  2. Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
  3. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  4. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
  5. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  6. Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  7. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry Głogów
  8. Klamrzyński Oskar – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  9. Kozłowski Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Mgłosiek Marta – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 09.06.2019 r. (niedziela) do godz. 14:00, Hotel Maraton, 25-093 Kielce, ul. Drogosza 1

II. Zbiórka zawodników dnia 23.06.2019 r. (niedziela) do godz. 14:00, COS OPO Cetniewo, 84-120 Władysławowo, ul. Żeromskiego 52

Po zgrupowaniu szkoleniowym w Kielcach trener główny wyznaczy zawodników na zgrupowanie szkoleniowe w COS OPO Cetniewo i Otwarte Mistrzostwa Europy w Szwecji.