Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

01-02.07.2019 r. – Warszawa – badania lekarskie (COMS)
02-11.07.2019 r. – Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe
11-13.07.2019 r. – Balatonboglar (HUN) – mecze międzypaństwowe (HUN-POL)

  1. Adamski Jakub – WKS Śląsk Wrocław – SMS Gdańsk
  2. Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce
  3. Dadej Wojciech – KPR Gryfino – SMS Gdańsk
  4. Działakiewicz Szymon – Euco-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
  5. Galus Jakub – KPR Gryfino – SMS Gdańsk
  6. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk
  7. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski – SMS Gdańsk
  8. Pilitowski Konrad – UKS Nike Ciechanów – SMS Gdańsk
  9. Stefani Filip – KPR GO S.A. – SMS Gdańsk
  10. Scisłowicz Michał – Euco-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
  11. Borowczyk Mikołaj – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  12. Borucki Wojciech – KS PR Azoty-Puławy S.A.
  13. Kutyła Nikodem – MTS Kwidzyn
  14. Paterek Paweł – MSPR Siódemka Legnica
  15. Polok Jakub – UKS Olimpia Biała Podlaska
  16. Skraburski Dariusz – KPR GO S.A.
  17. Styrcz Wojciech – MSPR Siódemka Legnica
  18. Szyszko Jakub – UKS Olimpia Biała Podlaska
  19. Wałach Miłosz – KS Vive Kielce

Zawodnicy rezerwowi:
Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce
Leśniak Daniel – KS Lew Kłodzko – SMS Kielce
Jędraszczyk Piotr – UKS Anilana Łódź
Pieczonka Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
Stachowski Erwin – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Wróbel Gracjan – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Kadra szkoleniowa:
Jaszka Bartłomiej – trener główny
Porzeziński Tomasz – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Porzeziński Przemysław – statystyk

I. Zbiórka zawodników dnia 01.07.2019 r. (poniedziałek) do godz. 18:00, hotel Ibis budget Warszawa Reduta, 02-366 Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 16.