Strona główna | Juniorki młodsze | Konsultacja szkoleniowa rocznika 2004 dziewcząt (1)

Konsultacja szkoleniowa rocznika 2004 dziewcząt (1)

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur.2004 r. i mł.) na centralną konsultację szkoleniową, która odbędzie się w terminie 11-16.08.2019 r. w COS OPO we Władysławowie.

  1. Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  2. Dolecka Julia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  3. Gierasimow Wiktoria – SPR Gdynia – SMS Płock
  4. Gierszewska Oliwia – MKS Sambor Tczew – SMS Płock
  5. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS Płock
  6. Janus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  7. Koss Natalia – MTS Żory – SMS Płock
  8. Ledwochowska Oliwia – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno – SMS Płock
  9. Lewandowska Laura – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  10. Męczykowska Nikola – UKS Nowa Karczma – SMS Płock
  11. Pękala Gabriela- SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  12. Piotrowska Lidia – UKS Bukowia Buk (od 11 do 20.08.) – SMS Płock
  13. Rogóla Urszula – KS Handball Posada Górna – SMS Płock
  14. Rusin Dominika – UKS EUCO Dziewiątka Legnica (od 11 do 20.08.) – SMS Płock
  15. Wolny Martyna – UKS Jedynka Łuków – SMS Płock
  16. Zgleszewska Joanna – UKS Nowa Karczma – SMS Płock
  17. Dworniczuk Iga – UKS Varsovia Warszawa
  18. Granicka Joanna – UKS Varsovia Warszawa
  19. Grzęsista Kamila- MKS Start Michałkowice
  20. Skrzypek Laura – UKS Sęp Wilczyska (od 11 do 20.08.)
  21. Więckowska Emilia – KS Bystra
  22. Zabielny Aleksandra – UKS Sęp Wilczyska

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Fidecka Julia- MKS CKS-SMS Szczecin
Foks Gabriela – Korona Handball Kielce
Jakubczyk Wiktoria – SPR Lublin S.S.A.
Janik Marianna – UKS Bukowia Buk
Kłębowska Zuzanna – SPR Pabiks Pabianice
Krawczyńska Julia – SPR Lublin S.S.A.
Kropidłowska Amelia – UKS Nowa Karczma
Łucak Julia – Korona Handball Kielce
Pałyga Zuzanna – Korona Handball Kielce
Serafin Magdalena – UKS Sęp Wilczyska
Wajsprych Natalia – SPR Sośnica Gliwice

Kadra szkoleniowa:
Buksakowska Małgorzata – trenerka główna
Piechota Artur – trener asystent
Ziemkiewicz Marcin – trener współpracujący
Tsvirko Natallia – trenerka bramkarek
Kropiewnicki Michał – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodniczek 11.08.2019 r. (niedziela) do godz. 14.00 COS OPO we Władysławowie, ul. Żeromskiego 52