Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

20-23.10.2019 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa
24-26.10.2019 r. Pruszków – Rusiec – turniej międzypaństwowy (BLR, RUS, SVK)

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  3. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  4. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
  5. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  6. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  7. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  8. Kapela Eliasz – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Kielce
  9. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  10. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  11. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
  12. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  13. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  14. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  15. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  16. Mokracki Wiktor – MTS Kwidzyn
  17. Nowak Marcel – Fuechse Berlin (Niemcy)
  18. Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk
  19. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  20. Śliwiński Maksymilian – KS Warszawianka Warszawa

Zawodnicy rezerwowi:
Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
Wołowicz Łukasz – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
(w terminach: 20-22. i 24-27.10.2019 r.)
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 20.10.2019 r. (niedziela) do godz. 12.00
Hotel Comfortbiznes ul. Bolesława Prusa 1, 05-800 Pruszków.