Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

08-12.12.2019 r. Szczyrk – konsultacja szkoleniowa
13-15.12.2019 r. Szczyrk – Turniej Nadziei Olimpijskich (CZE, HUN, SVK)

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  3. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  4. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  5. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  6. Kapela Eliasz – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Kielce
  7. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  8. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  9. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  10. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  11. Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  12. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  13. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  14. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  15. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  16. Nowak Marcel – Fuechse Berlin (Niemcy)
  17. Powarzyński Jakub – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  18. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  2. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  3. Niedzielski Marcel – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  4. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
  5. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  6. Burlyta Mikołaj – SPR Górnik Zabrze
  7. Kostro Marcin – ASPL Legionowo

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Świrkula Michał – trener współpracujący
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego

Zbiórka zawodników dnia 08.12.2019 r. (niedziela) do godz. 19.00; COS OPO Szczyrk, ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.