28 listopada 2019

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 143

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE.
TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ DWIE KSIĄŻKI: „100 WYDARZEŃ NA 100-LECIE PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCE”.

CZASOPISMO JEST DYSTRYBUOWANE W PUNKTACH EMPIK.
MOŻNA JE RÓWNIEŻ NABYĆ W SIEDZIBIE ZWIĄZKU. ZACHĘCAMY DO ZAKUPU PRENUMERATY.

W najnowszym wydaniu wywiad numeru przeprowadziliśmy z wiceprezesem zarządu Superligi sp. z o.o., Piotrem Należytym. Rozmowa głównie dotyczyła praw marketingowych i praw telewizyjnych.

Zajrzeliśmy do klubów męskiej PGNiG Superligi. Sprawdziliśmy komu i dlaczego powierzana jest jedna z najważniejszych funkcji w zespole. Kapitan, bo o nim mowa powinien być liderem także poza boiskiem.

Trenera Biało-Czerwonych, Patryka Rombla poprosiliśmy o ocenę podopiecznych w argentyńskim Torne Cuatro Naciones. Przy okazji selekcjoner wyjawił cel na zbliżające się EHF EURO 2020. Trzy mecze w grupie to mają być trzy finały.

Za kilka lat najlepsi zawodnicy  z kadry M2002 dołączą do seniorskiej reprezentacji. Poprosiliśmy  nowego szkoleniowca tego zespołu, Artura Markowskiego o przedstawienie swojego pomysłu na granie. 

Górnik zabrze znowu staje do walki o medal Mistrzostw Polski. Zespół ze Śląska podium bez sukcesu ściga od pięciu lat. Lekiem na całe zło ma być były wielokrotny reprezentant kraju, Marcin Lijewski, który z ławki trenerskiej ma kierować projektem.

Rodzeństwa w piłce ręcznej to wdzięczny temat, szczególnie gdy prosi się bohaterki materiału o kilka ciepłych słów na temat swych młodszych lub starszych sióstr. Przybliżamy sylwetki sióstr Świerżewskich (aż trzech!), Więckowskich oraz rodzeństwo Kingi Achruk i Edyty Byzdry.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest