Strona główna | Juniorki | Kadra narodowa juniorek

Kadra narodowa juniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Zakopane w terminie 22-30.06.2020 roku.

  1. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  2. Hoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  3. Jureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  4. Kopańska Paulina – SPR Gdynia – SMS Płock
  5. Lemiech Kinga – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  6. Pankowska Natalia – MKS Brodnica – SMS Płock
  7. Świerżewska Justyna – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  8. Kamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS Płock
  9. Czerwińska Aleksandra – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  10. Głębocka Nikola – SPR Gdynia
  11. Hypka Aleksandra – Bukowsko-Dopiewski KPR
  12. Kozioł Patrycja – KPR Gminy Kobierzyce
  13. Macikowska Dominika – KS AZS AWF Warszawa
  14. Pastuszka Michalina – Korona Handball Kielce
  15. Szczukocka Sara – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  16. Szynkaruk Dominika – MTS Kwidzyn
  17. Tarczyluk Wiktoria – MKS Truso Elbląg
  18. Wysoczańska Karolina – SPR Pogoń 1945 Zabrze

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  3. Grobelna Daria – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  4. Kawka Amelia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  5. Korytowska Julia – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
  6. Berlińska Magdalena – KS AZS AWF Warszawa
  7. Byzdra Edyta – MKS Lublin S.A.
  8. Jakubiec Dominika – SPR Pogoń 1945 Zabrze
  9. Krawczyk Małgorzata – KS AZS AWF Warszawa
  10. Mielewczyk Matylda – SPR Gdynia
  11. Peplińska Paulina – SPR Gdynia

Kadra szkoleniowa:
Struzik Adrian – trener główny
Jagodziński Marek – trener asystent
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodniczek dnia 22.06.2020 r. (poniedziałek) do godz. 19:00, COS OPO Zakopane, ul. Bronisława Czecha, 34-500 Zakopane.