16 czerwca 2020

Kadrowicze już w komplecie

W COS OPO Cetniewo trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. W poniedziałek do kolegów dołączyła czwórka zawodników – Przemysław Krajewski, Tomasz Gębala, Paweł Paczkowski oraz tegoroczny maturzysta Michał Olejniczak.

Selekcjoner Patryk Rombel ma więc już do swojej dyspozycji wszystkich powołanych graczy. We Władysławowie ćwiczą również zawodnicy drugiej reprezentacji prowadzonej przez Michała Skórskiego.

Fot. M.Zieliński (2) (ZPRP)

Kadrowicze przeszli testy wydolnościowe i wiemy, że ich forma jest zróżnicowana – w niektórych klubach w okresie pandemii pracowano intensywnie, w niektórych nie tak bardzo – tłumaczy trener Rombel.

Na pewno nie ma tragedii, ale zawsze może być lepiej, tym bardziej, że większość z nas przez długi okres siedziała w domach i trenowała indywidualnie – dodaje skrzydłowy Arkadiusz Moryto.

Podczas konsultacji w Cetniewie dużo czasu poświęcimy na pracę nad schematami taktycznymi, doskonalenie naszych systemów gry w obronie i ataku. Jesteśmy tu w okrojonym składzie, bez zawodników występujących na co dzień w klubach zagranicznych (wyjątkiem jest Paweł Paczkowski), szukamy więc w tym zestawieniu rozwiązań, które będziemy mogli wykorzystać w zbliżających się kwalifikacjach do mistrzostw Europy – kończy Rombel.

Biało-Czerwoni przebywać będą w nadmorskim ośrodku do 25 czerwca. Planowo kadrowicze mają dwa treningi dziennie – w hali, na siłowni lub stadionie.   

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest