Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 16-28.08.2020 r.

  1. Bielecki Antoni – KS Polonia Środa Wlkp. – SMS Kwidzyn
  2. Błażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  3. Ciupa Paweł – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  4. Curzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów – SMS Kwidzyn
  5. Grzenkowicz Mateusz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  6. Iwanowski Kajetan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kwidzyn
  7. Jaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS Płock
  8. Jurasik Krystian- KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  9. Kozłowski Wojciech- MKS Żągiew Dzierżoniów – SMS Kwidzyn
  10. Lewczyk Filip – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  11. Lilien Kamil – SKS Orzeł Opole – SMS Kwidzyn
  12. Lisiecki Michał – MKS Kusy Szczecin – SMS Kwidzyn
  13. Marchewka Krystian- SKF Wisła Płock – SMS Płock
  14. Miszczyk Szymon – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  15. Rybarczyk Filip – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Kielce
  16. Sarnowski Bartosz – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Kielce
  17. Sawicki Jan – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  18. Siekierka Patryk – MKS Ustroń – SMS Kielce
  19. Siwik Kacper – SPR Bór Oborniki Śląskie – SMS Kwidzyn
  20. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  21. Szczęsny Dominik – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  22. Szweda-Lewandowski Jan – UKS Anilana Łódź – SMS Płock
  23. Szymczak Krystian- SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kwidzyn
  24. Tokarz Jakub – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  25. Wasiak Patryk – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  26. Welcz Jakub – KU AZS UMCS Lublin – SMS Kielce
  27. Węgiel Aleksander- SKS Kusy Kraków – SMS Kwidzyn
  28. Wielgucki Jakub – SKF Wisła Płock – SMS Płock
  29. Wierzbicki Franciszek- MKS Wieluń – SMS Kielce
  30. Wleklak Kuba – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  31. Wrona Filip – SKS Kusy Kraków – SMS Kielce
  32. Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  33. Borowski Wiktor – UKS Szczypiorniak Zielona Góra
  34. Jagielski Krzysztof- SPR Wybrzeże Gdańsk
  35. Kamiński Oliwier – SKF Wisła Płock
  36. Koc Szymon – MKS Padwa Zamość
  37. Kohrs Jakub – SPR Górnik Zabrze
  38. Miler Oskar – SKF KPR Sparta Oborniki
  39. Pruszkowski Bartosz – SKF KPR Sparta Oborniki
  40. Rutkowski Daniel – SKF Wisła Płock
  41. Wątroba Konrad – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  42. Zając Antoni – KSSPR Końskie

Kadra szkoleniowa:
Bernacki Rafał – trener główny
Hanis Mateusz – trener asystent
Błaszkiewicz Tomasz – trener współpracujący
Markuszewski Marcin – trener współpracujący
Adamczyk Łukasz – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – statystyk

Zbiórka zawodników dnia 16.08.2020 r. (niedziela) do godz. 14.00; COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.