20 sierpnia 2020

PP: Transmisja internetowa meczu Legnica-Puławy

W piątek, 21 sierpnia, Siódemka Miedź Legnica zmierzy się z Azotami Puławy w ramach 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie transmitowane w internecie.

Piątkowy mecz Siódemka Miedź Legnica – Azoty Puławy zostanie rozegrany bez udziału publiczności – taką decyzję podjął zarząd MSPR Siódemka podjął w związku z brakiem możliwości realizacji wszystkich zaleceń zawartych w rozporządzeniu rady ministrów ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dn. 7 sierpnia 2020 roku.

Mecz z czwartym zespołem poprzedniego sezonu PGNiG Superligi będzie można obejrzeć w TV Regionalna.pl. Transmisja dostępna będzie w lokalnej telewizji oraz internecie –> LINK.

Przypomnijmy, że mecz Siódemki Miedź z Azotami miał się odbyć w marcu br., ale z powodu pandemii koronawirusa sezon został przerwany. Decyzją władz ZPRP rozgrywki PGNiG Pucharu Polski w sezonie 2019/2020 zostaną jednak dokończone.

Stawką piątkowego starcia będzie więc awans do czołowej czwórki, gdzie czekają już drużyny z Płocka oraz Kielc. Inne ćwierćfinałowe spotkanie – NMC Górnik Zabrze – MKS Zagłębie Lubin – zaplanowano na najbliższą środę, 26 sierpnia.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest