Strona główna | Juniorki | KADRA NARODOWA JUNIOREK

KADRA NARODOWA JUNIOREK

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

27 – 30.09.2020 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe
01 – 04.10.2020 r. Kobierzyce – konsultacja szkoleniowa oraz turniej międzypaństwowy (AUT, CZE, Polska A, Polska B)

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  3. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  4. Grobelna Daria – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  5. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  6. Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  7. Jureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  8. Kamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS Płock
  9. Kawka Amelia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  10. Kopańska Paulina – SPR Gdynia – SMS Płock
  11. Korytowska Julia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  12. Lemiech Kinga – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  13. Pankowska Natalia – MKS Brodnica – SMS Płock
  14. Papke Kinga – SPR Gdynia – SMS Płock
  15. Pawlak Patrycja – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  16. Pędziwiatr Julia – MTS Żory – SMS Płock
  17. Stala Natalia – UKS Anilana Łódź – SMS Płock
  18. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  19. Szczepanek Oliwia – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  20. Świerżewska Justyna – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  21. Wroniewicz Marta – UKS Jedynka Słubice – SMS Płock
  22. Byzdra Edyta – MKS Lublin S.A.
  23. Głębocka Nikola – SPR Gdynia
  24. Hypka Aleksandra – Bukowsko-Dopiewski KPR
  25. Kozioł Patrycja – KPR Gminy Kobierzyce
  26. Pastuszka Michalina – Korona Handball Kielce
  27. Peplińska Paulina – SPR Gdynia
  28. Szczukocka Sara – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  29. Szynkaruk Dominika – MTS Kwidzyn
  30. Wawrzycka Klaudia – Korona Handball Kielce

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Czerwińska Aleksandra – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  2. Gowin Oliwia – MKS Zagłębie Lubin
  3. Musiał Marta – WKPR Wesoła Warszawa
  4. Wysoczańska Karolina – SPR Pogoń 1945 Zabrze

Kadra szkoleniowa:

Tetelewski Paweł – trener główny
Jagodziński Marek – trener współpracujący
Niewiadomska Anna – trenerka współpracująca
Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego
Nowacki Paweł – fizjoterapeuta